Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy sportovec Hradilek se svlékl: Holky, tohle namakané tělo je stále volné!

Uf, takhle sexy ještě nebyl.
Zdroj: Tenkrát v ráji
+ Další fotografie
Zatím ho známe jen v upnutém trikotu, když sjíždí vodu. Jenže teď si sexy kajakáře Vavřince Hradilka můžete prohlédnout, jak ho pánbůh stvořil. Nutno podotknout, že by odhalený měl chodit pořád, protože je vážně k nakousnutí a ještě k tomu svobodný!

Úspěšný sportovec se rozhodl, že zkusí i jinou profesi, než je jen vodní slalom. Okusil, jaké to je být hercem a i dámské publikum si přijde na své. Připravte si kapesníky, protože budete slintat, Vávra se ukáže v plné své kráse.

V nejnovějším filmovém trháku Tenkrát v ráji, který má premiéru již 27. října, si střihl roli horolezce, který se nevyhýbá ani nahotě. Zahrál si československého horolezce Josku Smítku, který v době okupace prožívá krušné časy.

Sice jeho filmový osud bude dost smutný a skončí popravou, tak sám sportovec se na nové zážitky moc těšil. Hlavně na vyzývavou partnerku Vicu Kerekes. S ní dokonce točil dost choulostivé scény, kde odhalil svou mužnou hruď, které by snad neodolala žádná žena.

A hlavně máte u Vavřince šanci. Stále ještě nenašel tu pravou, takže je stále svobodný a k mání. Ale až se dostanou tyhle fotky ven, tak se o něj ženy doslova poperou.

Související články

Další články