Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Sexy Shakira vzala synky na fotbal: Piquému a celému Španělsku ale štěstí nepřinesla!

Sexy Shakira vzala synky na fotbal: Piquému a celému Španělsku ale štěstí nepřinesla!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Krásný pohled byl na malé synky zpěvačky Shakiry. Ta se pokusila povzbudit svého milého Gerarda Piquého. Jenže nepomohlo to. Obhájci titulu se s turnajem rozloučili po prohře s Itálií.

Shakira vzala provětrat své dva syny na zápas španělského týmu proti Itálii. Mělo to být povzbuzení pro Piquého, který je jedním ze základních kamenů obrany týmu. Zápas ale neměl pro rodinku zrovna šťastný konec. Obhájci titulu totiž v osmifinále selhali a s turnajem se loučí.

Ač jsou synkové ještě velmi malí, na starším Milanovi bylo vidět, že pochopil osud zápasu. Smutek šel vyčíst z jeho tváře, evidentně na svého tatínka ve chvíli nezdaru nebyl zrovna dvakrát pyšný. Shakira ho tak musela uklidňovat, na malém rošťákovi totiž bylo vidět, že by to šel nejraději všem na hřiště ukázat.

Je ale vidět, že oba synové budou vedeni k fotbalu, a pokud zdědí alespoň část otcova talentu, tak by jednou také mohli reprezentovat. Je krásné vidět, jak je celá rodina soudržná. Ve světě se mluví o tom, že jsou společně šťastní jako blechy, a tak to má být!

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy