Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Žhavá Sara Sandeva umí provokovat: Tohle ultra hubené tělíčko laská v posteli nadějný fotbalista

To je ale postavička!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
Jméno Sara Sandeva (20)není neznámé obzvlášť pro ty z vás, kteří pravidelně koukáte na seriál Ulice. Půvabná Sara si tam zahrála menší roličku a nyní se tam už moc neobjevuje. Nicméně díky její nepřehlédnutelné kráse si ji zamilovalo spoustu diváků. Jako Skyler jednoznačně zabodovala. Momentálně provokuje na sociálních sítích svou hubeňoučkou postavou.

Herečka Sara Sandeva neměla v posledních letech na lásku kdo ví jaké štěstí. Většina lidí si všimla, že si kráska ujíždí na sportovcích a zejména na fotbalistech. Ještě nedávno randila s útočníkem Ajaxu Václavem Černým, ale momentálně je všechno jinak. Po hereččině boku se začal objevovat Jan Sýkora ze Slávie.

Svůj vztah nějakou dobu tutlali, ale na galavečeru ke 125. výročí založení Slávie si udělali romantické selfie. Vypadá to, že je tahle sexy herečka opět šťastná a snad jim to spolu vydrží. Nedávno byla na dovolené a pochlubila se fotkou s naprosto výstavní postavou.

Sara má ultra hubené tělíčko a její nový přítel může být jenom rád, že v posteli může dovádět s takovým pokladem. Možná by to chtělo příště ukázat ještě trochu víc!

Související články

Další články