Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy rosnička z Novy je těhotná: Krásná moderátorka je už ve čtvrtém měsíci!

Krásná moderátorka je ve čtvrtém měsíci.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Krásná moderátorka Tereza Juščíková Jandová (30) čeká miminko. To, že je v požehnaném stavu, se jí dařilo tajit celé čtyři měsíce. Novácká rosnička se radostnou novinou pochlubila na sociální síti. Potomka čeká se svým manželem Tomášem Jandou (44), kterého si vzala v roce 2016 po desetileté známosti.

Tereza Juščíková Jandová, která je známá jako sexy rosnička z Novy, čeká svého prvního potomka. Otcem miminka je tenisový trenér Tomáš Janda, kterého si Tereza vzala před dvěma lety na zámku Mcely. Požehnaný stav se po čtyřech měsících rozhodla prozradit nejen svým nejbližším na svém Instagramu, kde zveřejnila fotografii ultrazvuku vedle dětského oblečku.

„Cítím se skvěle. Stejně jako předtím. Nic mi nebylo a není, za to jsem opravdu ráda,“ prozradila serveru Super.cz moderátorka. „Chodím normálně do práce, ve čtyři ráno vstávám dál úplně v pohodě. Jen odpoledne dospávám,“ dodala Tereza.

Související články

Další články