Vánoce už se blíží hodně rychlým krokem, tak nastává čas pečení vánočních dobrot, především sladkostí. Těch modelky kvůli štíhlé linii po celý rok moc nesní, ale když jsou ty svátky, tak proč si nedopřát.

Aby se ale neřeklo, tak se dokonce krásky sejdou doma a mají předsevzetí, že i něco dobrého ukuchtí. Ale sama Renata přiznala, že ne vždycky to tak dopadne a výsledek je k jídlu. Důvodem může být nejen zručnost při domácích pracích, ale také to, že popíjejí alkohol a žvaní jako správné slepice.

„Máme s holkama takovou tradici, že se sejdeme u jedné z kamarádek v bytě, dáme si drink a pečeme spolu cukroví. Mám kamarádky hlavně modelky a musím říct, že na to nejsme tolik zručné, takže je legrace. Občas se nám něco nepovede nebo přemýšlíme, jak ten správný postup vlastně je. Co udělat nejdřív a jak na to vlastně, takže se u toho s holkama královsky bavíme,“ řekla s nadhledem sympatická Renata.

Jak to dopadne letos, se bojí předvídat. Ale prý se budou s dalšími modelkami snažit, aby toho více upekly, než vypily vína. Tak schválně, nechme se překvapit, jestli přijdou i s nějakým novým druhem cukroví.