Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy Renata Langmannová prozradila TAJEMSTVÍ MODELEK: Neuvěříte, jak krásky pečou vánoční cukroví

Modelka si ze sebe dokáže udělat legraci.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Je nespočet vtipů na modelky a jejich intelekt. Naštěstí jsou mezi námi spousty i těch, které v hlavě něco mají, ale dokáží si ze sebe udělat legraci a přiznat, že přeci jen nejsou moc zručné. Jednou z nich je bývalá Česká Miss Renata Langmannová (30), která nám prozradila, jak může být u manekýnek vtipné pečení cukroví.

Vánoce už se blíží hodně rychlým krokem, tak nastává čas pečení vánočních dobrot, především sladkostí. Těch modelky kvůli štíhlé linii po celý rok moc nesní, ale když jsou ty svátky, tak proč si nedopřát.

Aby se ale neřeklo, tak se dokonce krásky sejdou doma a mají předsevzetí, že i něco dobrého ukuchtí. Ale sama Renata přiznala, že ne vždycky to tak dopadne a výsledek je k jídlu. Důvodem může být nejen zručnost při domácích pracích, ale také to, že popíjejí alkohol a žvaní jako správné slepice.

„Máme s holkama takovou tradici, že se sejdeme u jedné z kamarádek v bytě, dáme si drink a pečeme spolu cukroví. Mám kamarádky hlavně modelky a musím říct, že na to nejsme tolik zručné, takže je legrace. Občas se nám něco nepovede nebo přemýšlíme, jak ten správný postup vlastně je. Co udělat nejdřív a jak na to vlastně, takže se u toho s holkama královsky bavíme,“ řekla s nadhledem sympatická Renata.

Jak to dopadne letos, se bojí předvídat. Ale prý se budou s dalšími modelkami snažit, aby toho více upekly, než vypily vína. Tak schválně, nechme se překvapit, jestli přijdou i s nějakým novým druhem cukroví.

Související články

Další články