Arina Koltsová z Kyjeva zatkla na Nový rok nebezpečného zločince. Jenže se stala velká tragédie. Útočník jí plivl do tváře a nakazil ji velmi vážnou nemocí. Ona to ale neřešila, protože ji nenapadlo, že by mohl být nemocný. Další den v práci se zhroutila a musela pro ni přijet záchranka.

Později jí lékaři diagnostikovali infekční onemocnění plic a Arina se musela začít léčit. Zjistilo se, že útočník měl tuberkulózu. „Onemocněla den po Novém roce. Zatkla chlapa, který jí plivl do obličeje. O něco později se zhroutila,“ řekl její kolega Michail Kindrakevich. „Léčila se, podstoupila chemoterapii, krmili ji přes kapačky a hodně zhubla,“ dodal smutně.

Chemoterapie je často používána k léčbě tuberkulózy. Kvůli ní byla ale policistka podvyživená a slabá. Na selfie, kterou si Arina vyfotila těsně před smrtí, má vyzáblý obličej a krátké vlasy. Zemřela v pondělí a o dva dny později byla pohřbena v Kyjevě.

Všem teď tato kráska, která jen dělala svoji práci, bude chybět. Všichni ji znali díky jejím sexy fotografiím, které se ihned začaly šířit po sociálních sítích. „Arina chtěla pro naši zemi změnu, chtěla měnit věci k lepšímu. Proto šla k policii,“ řekl jeden z jejích přátel. „Toto je nenahraditelná ztráta pro celý Kyjev a Arina zůstane navždy v našich srdcích,“ dodal.