Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Sexy podívaná: Dara pózuje nahoře bez a radí ženám, aby nechaly podprsenky doma

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Dara naostro
Dara Rolins (46) by mohla dělat rosničku! Alespoň co se týká propojení počasí s outfitem. Zpěvačka se zdá být v dobrém rozmaru, nabádá totiž ženy, aby chodily skrovně oblečené. V tomto případě však nemyslí chudě, nýbrž vyzývavě a nejlépe bez spodního prádla!

Dara Rolins (46) by mohla uvádět počasí v televizi... Nebo spíš Počasíčko. Z jejího postu na Instagramu je zřejmé, že vysoké teploty ji dohnaly k odhazování spodního prádla a nabádá k této módě další ženy. Nutno říct, že Dara si vyzývavé outfity může i ve svém věku s přehledem dovolit a že pár let před padesátkou vypadá úžasně jen v černém saku bez podprsenky.

"Předpověď? Dnes má být 'chladněji', s oblečením bych to ale i tak nepřeháněla," začíná Dara svůj návod na to, jak být sexy. "Dobře padnoucí černé sako je další MUST ve vaší skříni," popisuje popová diva, co vám nesmí chybět, milé dámy, v šatníku. "Oblek, sukně, džínové šortky, snoubí se se vším," pokračuje... "A kdyby bylo i dnes horko, dejte pod něho jen spodní prádlo, chladivý satén anebo...nic," svěřila se se svou představou o vhodném outfitu Dara.

Tak schválně, kolik žen se nechá zpěvačkou inspirovat. Takové tělo, jaké má Dara, má totiž málokterá. I tak, dámy, nebojte se toho!

Související články

Další články