Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexy pirát Ivan Bartoš se svlékl: Ukázal mužné tělo, které si nechal potetovat v pekle

+ Dalších 16 fotografií
Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš (37) se po úspěšném vplutí do Sněmovny zařadil k současným českým sex symbolům. Něžné polovině lidstva se zkrátka líbí, ta má ovšem smůlu, protože šéf Pirátů je šťastně ženatý. Talentovaný politik se pyšní několika tetováními a nyní si nechal ve známém pražském salonu svou sbírku rozrůst. Přibylo jedno hodně osobní a eXtra.cz bylo u toho.

Ivanem redaktoři eXtra.cz vyrazili do tetovacího studia Hell (Peklo), které má třináctiletou tradici. „Už jsem to zvažoval dlouho. Až teď ale nastal čas, vlastně po roce, kdy jsem se definitivně rozhodl pro motiv stromu, který doplní název skladby od skupiny The Causaulties We Are All We Have, tedy ve volném překladu Jsme to jediný, co máme,“ popsal význam svého nového tetování Bartoš a na kameru odhalil mužné tělo, o němž mnoho žen sní.

Bohužel pro ně, Ivan je dva roky šťastně ženatý a jeho srdce patří jedné jediné – Kněžce chaosu, jak říká své milované manželce Lydii France Bartošové.

Pro politika s jasnými názory to ale rozhodně není poslední kérka. Do budoucna si jich pár chce ještě opatřit. „Nějaké místo na těle rozhodně ještě mám. Není to ale na pořadu dne, spíše pohled do budoucna,“ dodal Ivan Bartoš. Jak se na něm tatér vyřádil, se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články