Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy Petra Palusková ze sebe udělala totální ŠMUDLU: Obličej bez výrazu a v ruce cigáro! Tohle má být PLAYMATE?

+ Dalších 64 fotografií
Petra Palusková je sexy kočka, ale ne vždy se jí to povede. Na svůj Facebook vyvěsila fotku, kde jako playmate rozhodně nevypadá. Petro, takové fotky vidět nechceme!

Petra Palusková je jedna z nejhezčích holek v reality show Robinsonův ostrov. I když to nikdo rozhodně nečekal, tak se dostala v soutěži opravdu daleko. Naposledy měla velké zdravotní potíže a ze soutěže musela odejít, aby doktoři zjistili, zda může vůbec pokračovat.

Zatímco soutěžící Petru už dávno „pohřbili“, tak ona bojovala, aby se mohla vrátit zpět. A povedlo se. Ostatní spoluhráči, jakmile spatřili vracející se Petru, se tvářili dost nešťastně. Nikdo s její přítomností už nepočítal.

Sama playmate řekla, že se nyní v kmeni cítí jako vyvrhel a černá ovce, ale bojovat bude dál. Petra se snaží být aktivní nejenom na sociálních sítích i po skončení soutěže. Před nedávnem ovšem přidala fotku, která není kdovíjak lichotivá.

Je na ní zahalená v županu, ve tváří má prázdný výraz a v ruce drží cigaretu. Takhle sexy playmate určitě nevypadá. Petro, za tohle máš velký palec dolů.

Související články

Další články