Posluchačům slíbily velkou show a svůj slib také splnily! Pro své první živé vystoupení si totiž pětice mladých talentovaných zpěvaček vybrala grandiózní koncert hudby a letních drinků Mattoni koktejl festival. Svou premiéru si tak dívky užily ve velkém stylu – zazpívaly před zaplněným Staroměstským náměstím v Praze.

"Bylo to neuvěřitelné! Lidi v publiku s námi zpívali, tancovali do rytmu naší písničky a natáčeli si vystoupení na mobily. Lepší první koncert jsme si nemohly přát. Ta atmosféra, která na místě panovala, se prostě nedá popsat,“ svěřily se se svými dojmy Mária, Stiliana, Petra, Tereza a Markéta.

Vedle AquaBabes vystoupily na pódiu i stálice české hudební scény, jakými jsou například David Koller, skupina Slza, Lenny nebo Ewa Farna (23), s kterou se děvčata nezapomněla v zákulisí vyfotit.

"Přijde nám neskutečné, že jsme se mohly dělit o stage s interprety takového formátu. Jsme za to opravdu moc vděčné a všem v publiku děkujeme za ohromnou podporu, bez které by to nebylo ono,“ vzkazují krásky svým fanouškům.

Vystoupení AquaBabes komentoval i Leoš Mareš (41), který celou akci moderoval. "Sledoval jsem děvčata, jak si to užívala,“ usmíval se Mareš. Jako pravý gentleman v zákulisí dívkám gratuloval k úspěchu.

"Měl jsem navíc perfektní zvuk, protože jsem vás měl celou dobu v obou sluchátkách, takže jsem měl perfektní pěvecký zážitek,“ zhodnotil moderátor v přítomnosti mladých zpěvaček jejich výkon. Větší pochvalu snad dívky ani dostat nemohly.