Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Penélope Cruz byla v Pirátech z Karibiku těhotná: Známe její největší tajemství

Penélope Cruz byla v Pirátech z Karibiku těhotná: Známe její největší tajemství
Zdroj: Profimedia.cz/Disney
Předchozí Další
+ Dalších 38 fotografií
Piráti z Karibiku
Penélope Cruz (45) byla z nabídky zahrát si v Pirátech v Karibiku nadšená natolik, že ji přijala, aniž si přečetla scénář. Natáčení čtvrtého dílu ságy o kapitánu Jacku Sparrowovi pak zkomplikovalo hereččino těhotenství, které však na stříbrném plátně diváci ani nepostřehli. Tajemství zamaskování jejího bříška ale nakonec vyplavalo na povrch!

Téměř deset let uplynulo od premiéry čtvrtých Pirátů z Karibiku: Na vlnách podivna, v nichž po boku Johnnyho Deppa (56) zazářila španělská sexbomba Penélope Cruz (44). Málokdo ale ví, že pro tvůrce oblíbené série o pirátech šlo kvůli herečce o jedno z nejtěžších natáčení vůbec.

Kráska z Madridu byla z nabídky zahrát si svůdnou Angeliku, dceru Černovouse, tak nadšená, že ji odkývala naprosto bez rozmyslu. Ani si nepřečetla scénář a ještě netušila, že se bude muset před filmové kamery postavit ve vysokém stadiu těhotenství.

Ze svízele ale štáb nakonec vybruslil tak, že kameramani dostali pokyn zabírat Penélope především hlavu. A ve scénách, kde musela být vidět celá, nastoupila coby nepostradatelný záskok hereččina sestra Mónica Cruz (43). Ještě štěstí, že jsou si děvčata tak podobná!

Čtvrtí Piráti z Karibiku slavili úspěch a Penélope v roce 2011 porodila zdravého syna Leonarda. S manželem a rovněž hercem Javierem Bardemem (51) si pak pospíšili a od roku 2014 jsou pyšnými rodiči i dcerky Luny.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy