Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

SEXY Nikol Trojanová se ostře pustila do Babiše! Z voličů si teda srandu dělat nebudeš!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 29 fotografií
Nikol Trojanová má sice obličejíček jako panenka, někdy se tváří, že neumí do pěti napočítat, ale když se rozohní, tak umí svůj názor dát rázně najevo. Naposledy ji vytočil do největších obrátek Andrej Babiš. Podívejte se, co mu tahle sexy kočka vzkázala!

Nikol Trojanovou (26) všichni moc dobře znáte. Prošla reality show jako Hotel Paradise nebo VyVolení. Na rozdíl od ostatních soutěžících se po téhle krásné brunetce neslehla zem. Možná to bude tím, že se Nikol nikdy na televizních obrazovkách nechovala tak, že má v hlavě seno, nebo fanoušci, kterých má opravdu dostatek, milují zkrátka její roztomilou tvářičku.

Tahleta hvězdička, jejíž sláva vzešla hlavně z podprůměrných reality show, rozhodně nelení. Občasně fotí a moderuje, což byl ostatně vždy její sen. Nikol si prošla i krušnějším obdobím. Rozchod s modelem Danielem Vojtěchem ji hodně zasáhl.

A není se čemu divit, vždyť byl tenhle pár zasnoubený a měli se brát. Ale i to se bohužel stává. Nikola není žádné béčko a po pár týdnech se z nepěkného rozchodu oklepala a začala opět na sobě makat

Před pár hodinami si pohledná brunetka umístila na profil fotku Andreje Babiše a napsala: Ministr, veřejný činitel, který je placený z našich peněz, si po zavedeni EET dovolí říct, co nám je do jeho příjmů, a pak si z voličů dělá ještě srandu?! Strašné, tohle kdybychom mu řekli my, tak nás všechny zavřou.

Nikol se pěkně rozohnila a je vidět, že to není žádná blbka s hezkým obličejíčkem, ale holka, která má přehled a nejsou jí určité věci jedno

Související články

Další články