Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Sexy Nikol Trojanová prozradila, jak si udržuje svoji dokonalou postavu!

+ Dalších 38 fotografií
Nikol Trojanová se proslavila především díky reality show Hotel Paradise a VyVolení. Od té doby Nikol exkluzivně pro eXtra.cz prozradila, co dělá pro to, aby si udržela svoji dokonalou postavu. Také se přiznala k tomu, jak často hřeší s jídlem!

Půvabná brunetka Nikol Trojanová (27) ukázala v reportáži, jak si udržuje sexy postavu a které cviky jí dopomáhají k tomu, aby vypadala pořád dobře. V minulosti držela diety, ale teď se rozhodla změnit své stravování a režim úplně od začátku.

Najela na takzvanou krabičkovou dietu, která jí dopomáhá k pravidelnému a vyváženému stravování. Také dodržuje cvičební plán a dvakrát v týdnu cvičí s osobním trenérem. Přece jen je lepší, když vám radí odborník a nejste na to celé sama.

Dnes má váhu v pořádku a zdravým pohybem a stravováním vymizely problémy s jo-jo efektem. S naší redaktorkou si Nikol zacvičila ve fitness centru Jatomi a možná právě cviky podle sexy brunetky budou pro vás inspirací.

Je nutné také zvolit pohodlné kvalitní oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně, ale i zatraceně sexy. Není nad to, když i sportovní oblečení může ženě dodat šmrnc.

Mohlo by vás zajímat

Další články