Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Sexy Nela Slováková opět dráždí: Nahá z postele vytrčila svůj slavný zadeček

Nela Slováková: Nahá se psem dráždí z postele
Zdroj: Se souhlasem Nely Slovákové
+ Dalších 6 fotografií
Nahota

Brněnská influencerka a kontroverzní podnikatelka Nela Slováková (32) si nedá pokoj a stále dráždí své sledující na sociálních sítích. Tentokrát přidala na svém Instagramu fotografii z postele, v níž leží vedle svého pejska úplně nahá. Choulostivé partie kryje pouze peřina.

Nela Slováková je proslulá tím, že se nebojí nahoty. Ostatně jak se její fanoušci mohli přesvědčit už nesčetněkrát, brněnská influeancerka je ráda provokuje žhavými snímky. Kolikrát už na fotkách na instagramu zveřejnila svůj zadeček či prakticky nahá prsa.

Ani tentokrát své fanoušky nezklamala. Na instagram přidala fotku, na které leží na boku v posteli a tulí se ke své fence, jež není téměř vidět. Slovákovou pak zakrývá jen peřina, a to pouze částečně. Opět tak vystavila své proslavené pozadí. "Najdi Lotty," připojila k příspěvku Slováková a narážela na to, že pánové pejska z jasných důvodů snadno přehlédnou.

Rozdovádění fanoušci

Fanoušci se nad Nelou ihned začali v komentářích pod fotkou rozplývat. "Nádherná, každá jedna fotka je nádherná... Není o čem," napsala Zitta. Někteří fanoušci byli hodně rozvášnění. "No, děláš nám pěknou chuť na sex, ale jinak postavička v TOPU," vychválil Slovákovou Radim. Jak obvykle tak influencerka doručila to, co umí nejlépe.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy