Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Sexy Nela Slováková nakládá: Z tohohle statusu nebudou mít Brňáci radost!

Brňáci, pozor! Nela má na vás spadeno.
+ dalších 3 fotografií
Nela Slováková je skromná holka - spokojí se jenom s tím nejlepším! A to v Brně nemůže najít. Proto napsala status, který pořádně rozhodí obyvatele této moravské "metropole".

Nelin přítel chtěl pro svou lásku udělat něco výjimečného a potěšit ji. Jenomže mu to zkazili neschopní Brňáci. Tedy hlavně květináři.

„Se na mě nezlobte jo, ale v celym Brně neni jediný pořádný po***** květinářství, které by stálo za zmínku. Květiny od svého milého dostávám DOST často. Ale včerejší donáška růží, dá-li se těm chudinkám tak říkat, byla vrcholem ‚květinářských specialistů‘ v Brně. To, že tady NIKDO neumí uvázat pořádný pugét, už jsem si zvykla. Polovina růží nějak divně trčí, druhá půlka div nevypadne. Hlavičky jsou kilometr od sebe, kytice se vám rozpadá v rukou,“ popisuje naštvaná Nela Slováková (26).

Vázu s kyticí nechala v klimatizovaném pokoji a starala se o ně, ale růže po pár hodinách vypadaly stejně otřesně. Ovadlé, malé, ošklivé.

„Ten, kdo mi tuto kytku včera donesl – styďte se, a ještě za to chtít nekřesťanské peníze samozřejmě, že ano. O důvod víc být zase o něco bohatší. Otvírám květinářství, ať víte, jak mají vypadat POŘÁDNÝ PUGÉTY!“

Takže neschopní květináři z Brna, třeste se! Přichází Nela, která ví, jak vám natrhnout zadek!

Mohlo by vás zajímat

Další články