Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

SEXY NEHODA: Odvážná Inna Puhajková neuhlídala dekolt! Copak nám to tady vykouklo?

Inna Puhajková je zatraceně žhavé zboží.
+ Dalších 118 fotografií
Modelka Inna Puhajková (31) je pořád hodně žhavým zbožím, pro které by se mužit nezdráhali skočit ani do žhnoucí lávy. Opět to dokázala v sobotu, když na Česko-Slovenském plese neuhlídala odvážný výstřih. Ze sexy šatiček pak vykoukly její poklady.

Inna Puhajková (31) oslňovala nejenom svým zářivým úsměvem, ale pozornost na Česko-Slovenském plese na sebe strhla i pořádně žhavými šaty. Ty jí sice nikterak neubíraly na eleganci, ale v oblasti hrudníku nechávaly jen málo prostoru pro fantazii.

A Inna tomu ještě pomohla, když se jí odvážný dekolt poněkud rozbouřil. Na několik minut jí tak vykoukla bradavka a pozorní fotografové se mohli přetrhnout, aby tenhle sexy okamžik důkladně zdokumentovali.

Na Puhajkovou se tento týden strhla lavina kritiky. Pobouřila některé hokejové fanoušky svým výrokem na adresu hráče, který nechtěně zranil Jardu Jágra. Ale Puhajková je tvrdá a zastrašit se nenechala. A že se toho nebojí, to ostatně dokázala i během sobotního plesu.

Mohlo by vás zajímat

Další články