Díl, kde soutěžila v úkolech, které by většina z nás nezvládla, se teprve bude vysílat, takže nemohla prozradit větší podrobnosti, ale přeci jen se svěřila, z čeho má doteď trauma.

„Jsem teď opravdu moc ráda, že jsem to přežila ve zdraví, chvílemi jsem měla pochybnosti. Naštěstí jsem nějakým způsobem přežila i to, když jsem musela plnit úkol s hmyzem. Snažila jsem se nebát. Ale co mě děsilo, tak spíš byly úzké prostory a tma, to bych nedala. Ale naštěstí jsem se tomu vyhnula. Přeci jen se mi o tom dodnes zdá, že jsem to musela podstoupit,“ svěřila se krásná Monika, která i přes to všechno by do toho šla klidně ještě jednou.

Kdyby ji ale zavřeli třeba do nějaké tmavé roury, tak by se podle svých slov zbláznila a už by ji nikdo nikdy nikam nedostal. To radši bude sahat na pavouky a různou havěť, než být někde uzavřená. Prostě klaustrofobii by nepřekonala.

Tak se máme na co těšit. Uvidíme sexy modelku vřískat, až po ní bude lézt hmyz. Prý nás čeká i nějaké překvapení, ale budeme si muset ještě chvíli počkat. Teď v sobotu večer nás čeká jiná parta v čele s Táňou a Ondřejem Gregorovými.