Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Sexy moderátorka Lucka Borhyová už nechce být sama. Neuvěříte, na co chce ulovit budoucího manžela!

Lucka má nejen krásné tělo, ale chce ukázat i jiné přednosti.
+ Další 4 fotografie
Ukazuje své sexy křivky, kde se dá, ale stejně to Lucii Borhyové (38) žádného nového partnera nepřihrálo. Tak se rozhodla změnit taktiku a místo předvádění dokonalého těla se rozhodla muže okouzlit něčím jiným. Jaký je moderátorčin nový trik v lovení manžela?

Usměvavá blondýnka Lucie Borhyová to s chlapy nikdy neměla lehké. Oba životní partneři, se kterými má děti, ji opustili a zůstala v prázdném baráku jako kůl v plotě. Ale kdo si myslí, že se po říjnovém rozchodu se sporťákem Michalem Hrdličkou (27) uzavřela sama do sebe a nechce o mužských ani slyšet, ten se šeredně mýlí.

Zdá se, že sexy moderátorka opět vyrazila do boje a chce partnera po svém boku stůj co stůj. Kupodivu nepomohlo ukazování těla v plavečkách, tak se Lucka rozhodla na to jít z jiné strany. Chce se naučit pořádně vařit, ať své nové lásce může podstrojovat.

Něco přeci jen bude na tom, že láska prochází žaludkem, takže teď dává do hry nejen osamocené tělo, ale i kulinářský um, který se snaží zdokonalit, kde se dá. Uloví konečně na pořádný steak nebo poctivou polévku toho pravého, který ji bude na rukou nosit?

Na výsledek si bude muset Lucie ještě počkat, ale její snahu ocení alespoň děti, na kterých zkouší nové recepty. Když už nebude nový tatínek, tak plný pupek to jistí.

Mohlo by vás zajímat

Další články