Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy modelku Christine Teigen zradily šaty s rozparkem. Ukázala úplně všechno! ODHALENÉ FOTO UVNITŘ ČLÁNKU

Všichni viděli její klín naostro.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Modelka Christine Teigen (30) se rozhodně nestydí! Na American Music Awards chtěla zřejmě zaujmout a dostat se na první stránky prestižních časopisů. A to se jí povedlo! Zvolila odvážné šaty s dlouhým rozparkem bez kalhotek, a tak všichni mohli vidět její vyholenou vaginu!

Modelka Christine Teigen na American Music Awards ukázala víc, než chtěla. Snažila se co nejvíce zaujmout a šla na to po svém. Nevzala si kalhotky a zvolila šaty s dlouhým rozparkem. Všem tak ukázala svůj vyholený klín. Zřejmě tak chtěla, aby se o ní ještě dlouho mluvilo. Byl to záměr, nebo jeden velký omyl?

I přes to, že dělala, jako by se to stalo omylem, měla vše dobře promyšlené. Její sexy šaty zaujaly všechny na míle daleko. Když se ale podívali pořádně, byli v šoku! Modelka se nestyděla ukázat i to nejintimnější, svůj odhalený a dokonale vyholený klín. I když její fanoušci zajásali, tohle by měl vidět jen její manžel a gynekolog. Tak snad jí to za to stálo!

Christine se stala v roce 2010 objevem časopisu Sports Illustrated. Byla objevena náhodou hledači talentů, když pracovala v surfařském obchodě. Jejím manželem je už tři roky zpěvák a herec John Legend (37), který má doma už 9 cen Grammy. Mají spolu dceru Lunu. Na odhalené snímky se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články