Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy modelka Chrissy Teigen se toho nebojí: Před odhaleným klínem na červeném koberci ukázala prsa i nahého manžela! VELKÁ GALERIE UVNITŘ

Chrissy Teigen je prostě číslo!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Modelka a čerstvá máma Chrissy Teigen byla vždycky pěkné kvítko a její manžel John Legend ji v tom ještě podporuje. Naposledy na sebe pořádně upoutala pozornost během předávání American Music Awards. Tam šla naostro a vzala si šaty s tak vysokým rozparkem, že by spíš byl zázrak, kdyby svůj vyholený klín uhlídala zakrytý. To se samozřejmě nestalo a ona tam vesele ukazovala své intimní partie všem okolo. Jak na to reagovala?

Pokud se něco takového stane, tak věřte, že to není náhoda, ale touha po pozornosti. A sexy modelce se to povedlo dokonale. Její komentář k celé situaci je ale vtipný!

„Chtěla bych se omluvit všem, koho fyzicky nebo mentálně pohoršil pohled na moji prcinu. Jinak děkuji #yousefakbar za šaty, za boty jsem vděčná @dsquared2 a za laserovou epilaci velký dík @sevlaseraesthe­tics,“ udělala si ze sebe modelka sranda na Instagramu.

Tak hlavně, že to bere s humorem. Sice se pořád vymlouvá na nevhodný střih a tvrdí, že to byla nehoda, ale my jí tyhle malé lži odpouštíme. Chrissy je totiž pěkně žhavá MILFka a umí si pěkně užívat.

Než otěhotněla, tak s manželem fotila na pláži, kde se vůbec nebránila sundat si vrchní díl plavek. A když se nefotí nahá ona, tak klidně v nestřeženém okamžiku vyfotí svého manžela bez svršků.

Zlatý prciny!

Všechny sexy fotky divoké modelky najdete v galerii článku.

Související články

Další články