Ještě nedávno byla její tvář plná smutku, protože se po dlouhých letech rozešla se svým přítelem. Nyní ale Tereza Budková opět září a má to svůj důvod. Randí totiž s movitým brankářem Ondřejem Pavelcem, kterého zanedlouho opět čeká sezóna ve slavné NHL.

“Nebudu to popírat, viděli jsme se v Barceloně a vídáme se i nadále. Více k tomu ale říkat nebudu,” snažila se Tereza mlžit, ovšem potvrdila, že se s Pavelcem skutečně schází a nebyla to tedy nějaká jednorázovka, jak je u gólmana Winnipegu zvykem.

Terezu ovšem neláká život oddané přítelkyně slavného sportovce a rozhodně se v případě trvalejšího vztahu nehodlá vzdát své kariéry. “Sice je to předčasné, ale svoji kariéru bych určitě nepustila. Mám teď hodně nabídek po Evropě. Daří se mi a jsem za to šťastná,” pochlubila se svými pracovními úspěchy.

Tak uvidíme, jak to nakonec české modelce vyjde a zda právě u Ondřeje najde štěstí v lásce. Pavelec je totiž známý sukničkář a rád navštěvuje známý bar Kozička, kde se u něho pravidelně nakrucují zlatokopky