Celou show otevřel Honza Cina se songem Sexy and I Know It. Předvedl fenomenální přední twerk a vyděsil přítomné pány. Však také na tohle vystoupení trénoval s banánem v trenkách.

Po rozjařeném vystoupení nastoupila Anička Slováčková jako Sinead O'Connor a málem došlo i na slzičky. Ve studiu byla navíc i její maminka Dáda Patrasová, která byla na svou dceru velmi hrdá.

Při třetím vystoupení jsme se zase vrátili do Čech. David Gránský se proměnil v Michala Davida a podle fanoušků ho napodobil opravdu skvěle. Běhal po pódiu s klávesami jako laňka. A příští týden vystoupí jako Freddie Mercury. Těšíte se?

A pořádně divokou show vystřídala další. Tentokrát v titěrném trikotu nastoupil Roman Vojtek jako Cher. V zákulisí si zuřivě holil i chlupy v nose, aby vypadal dokonale sexy a žensky. A povedlo se! Předvedl geniální show a sexy nohy.

Ale pak to přišlo. Marta Jandová (42) jako Beyoncé. Porotci neměli slov. A to hlavně proto, že se rockerka ukázala v titěrných šatičkách a ukázala skvělé křivky. Fanoušci se shodují, že to byla show večera. A na přední příčku ji poslali ostatní soutěžící! Podle poroty by zvítězila Anna Slováčková.

Oproti tomu Miroslav Etzler byl jako Bob Marley docela nudný. Stejně tak Markéta Procházková jako Sabrina. Ani bikiny nepomohly! Fanoušci by místo ní radši viděli právě Martu. „By si vymlátila zuby,“ komentuje se smíchem další.

Celou show uzavřela Ivana Jirešová, které pomáhal minulý soutěžící David Kraus s peckou Viva Las Vegas od ZZ Top!