Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Sexy Markéta Procházková se v Tváři promění v Kylie Minogue. Navleče se do těsného overalu a nebude šetřit svůdnými pohledy

Markéta se promění v Kylie Minogue.
+ Další 4 fotografie
Už v neděli nás čeká desátá proměna v show Tvoje tvář má známý hlas. Čeká nás 8 úžasných převleků a zpěváků. A všichni už jsou zvědaví, kdo se nám jak předvede. Těšit se můžeme hlavně na Markétu Procházkovou, která se promění ve smyslnou Kylie Minogue. Jak jí to půjde?

Markéta Procházková je bezkonkurenčně největší kočkou v Tváři. Její sexy tělo nenechá žádného muže chladným, a tak se každé další proměny nemůžou dočkat. A teď to bude stát za to! Markéta se tentokrát nepromění v chlapa, ale zůstane ženou.

Stane se z ní australská zpěvačka Kylie Minogue a bude zatraceně sexy. Zamakala hlavně na svůdném pohledu, aby Kylie co nejlépe vystihla. A že jí to šlo! Dokonce se to podaří naučit i Ondřeje Sokola.

V jejím sexy bílém overalu ji hlavně pánové budou těžko dostávat z hlavy, stejně jako Ondřej nebo speciální host poroty Bob Klepl. Jak to celé dopadne? Jak jí to sekne? Vyhraje Markéta Kylie Minogue? A bude házet do publika smyslné pohledy? To uvidíte už v neděli večer!

Mohlo by vás zajímat

Další články