Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sexy mamina Britney Spears se konečně ukázala se svým zajíčkem! Tuhle horu svalů by chtěla v posteli každá!

No není to kus?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 8 fotografií
Britney Spears je po dlouhé době opět šťastná. Může za to její nový koloušek Sam Asghari, kterým se pochlubila na Instagramu. S Britney tvoří už nějaký ten pátek pár, ale společnou fotkou se pochlubili teprve před pár dny. Tenhle tanečník tráví hodiny v posilovně a pořádně na sobě maká. Britney díky józe má zpět svoji krásnou postavu jako před lety. Tak snad to tomuhle párečku konečně vyjde.

Máma od dvou kluků Britney Spears má celý život smůlu na chlapy. Její postelí prošla řada zpěváků, modelů, herců, tanečníků nebo právníků, ale jak se zdá, žádný nebyl ten pravý.

Britney si prošla dosti těžkým obdobím, kdy trpěla depresemi a razantně přibrala.

Ovšem v poslední době je na někdejší popovou princeznu radost pohledět. Britney se začala pravidelně věnovat józe a výsledky jsou znát. Postavičku má snad lepší, než když jí bylo dvacet.

A tahle tvrdá práce konečně nese své ovoce. Někdy na začátku podzimu se vyrojily informace, že má nového milence, kterým má být tanečník Sam Asghari. Ten se pochlubil v té době na sociálních sítích jejich společnou fotkou, ale rázem ji opět smazal.

Proto mohli fanoušci spekulovat dál. V současné době už je jasné, že tenhle páreček je spolu. Britney se totiž pochlubila společnou fotkou na Instagramu.

Podívejte se do galerie, jak tenhle namakaný tanečník, který tráví hodiny v posilovně, vypadá. Jak se zdá, tak se Britney vrací zpět na výsluní a začíná se jí dařit i v osobním životě. Tak snad jim to vydrží i nadále.

Související články

Další články