Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SEXY LUCKA BORHYOVÁ, JAK JI JEŠTĚ NEZNÁME: Ukázala vypracované bříško a zapomněla si podprsenku

To je ale pokoukáníčko.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
V televizi bývá za cudnou maminu od dvou dětí, která je zahalená od hlavy až k patě, ale sem tam se i smyslná Lucie Borhyová (38) odváže a chlapi z toho nemůžou spát. Teď se rozhodla, že v těchto chladných dnech nám to trošku okoření a pošle hřejivou fotku. Odhalila výstavní ňadra, vypracované bříško a hezky zakulacenou prdelku.

Když se na takovou smyslnou babu podíváte, tak se až divíte, že vůbec může být stále sama. Lucka měla bohužel na chlapy vždy smůlu, ale teď už je na lásku zas připravena, tak možná na svou svůdnost láká toho prince na bílém koni.

Kdo by sexy moderátorce odolal, na to, že má po dvou porodech, se pyšní dokonalou postavou. Prsa má jako teenagerka, krásná a kulatá, což nám teď opět předvedla. Kojení na nich nezanechalo žádné stopy. Bříško vymakané, ani gram tuku a zadek by jí mohla závidět kdejaká modelka.

Z toho se musí orosit snad každý chlap, přeci jen je to žhavý pohled. Po této uveřejněné fotografii je jasné, že se řada ctitelů zvýší na tisíce a pozvání na rande na sebe nenechá dlouho čekat. Přeci tohle tělíčko nemůže zůstat v posteli osamoceno, to by byla věčná škoda.

Související články

Další články