Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sexy Lucie Janošová postoupila do Top 5 ve světové soutěži: Čím porotu zaujala?

Lucie je krásná dívka!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Lucie Janošová je jedna z vítězek naší soutěže SUPERMISS a v současné době postoupila do Top 5 před finálovým galavečerem světové soutěže Miss Tourism World v Malajsii. Okouzlila svým přirozeným vzhledem a milým charakterem. Šanci na výhru určitě má.

Krásná Lucie Janošová se netají tím, že volba královny krásy je náročná. „Pořád trénujeme choreografie na finálový večer. Zkoušíme klidně i do nočních hodin. Je to velmi náročné, prakticky se nezastavíme. Zajímavostí je, že venku nesmíme chodit samy. A když někam jako skupinka dívek jdeme, tak nás musí doprovázet policie,“ popsala krásná Česka, která věří, že zaútočí na nejvyšší příčky.

Jak se zdá, tak Lucie pořádně zamakala a její píle už nese skvělé výsledky. Kráska se totiž dostala do Top 5 světové soutěže Miss Tourism World v Malajsii. To je skvělá zpráva i pro Českou republiku, protože v poslední době se naše krásky nikde moc neumísťují.

Lucie údajně všechny uchvátila svými výkony, a také překvapila milou a spolehlivou povahou. Není pochyb o tom, že by krásná Lucie mohla klidně vyhrát.

Související články

Další články