Nejvýraznější postava kulinářské show MasterChef Linda Bernátová (30) uchvátila porotce svým humorem a sexy vzhledem. Na postup to sice nebylo, ale poté se sexy reportérka barrandovského pořadu o sexu Intim Night stala playmate, kde ukázala místo pánve na vaření svou pánvičku.

Po takovém frmolu s natáčením a focením je jasné, že si musela jet odpočinout i k moři. Rozhodně Linda netroškařila. S manželem Viktorem se vydala na měsíční dovolenou po Austrálii. Tam se nebála a ukázala svá kůzlátka. Všem svým sexy vzhledem vyrazila dech.

„Potřebovala jsem si po tom všem odpočinout. Je pravda, že jsem trochu provokovala, ale manželovi to nevadilo, spíš byl pyšný na to, jakou má ženu, a na pláži mě fotil,“ prozradila nám se smíchem krásná Linda.

A co bude dělat po návratu z teplých krajin? Bude se i nadále svlékat, nebo se vrhne do práce?

„Pořad Intim Night skončil, což je mi líto, měla jsem tu práci ráda. Ale rozhodně nesmutním. Vzala jsem si z toho jen to pozitivní a těším se na nové příležitosti. S manželem už máme v hlavě pár projektů,“ řekla eXtra.cz tajemně playmate. Ale jak známe Lindu, tak se určitě máme na co těšit.