Bývalá reportérka pořadu o sexu je dost žhavá kuchařka. Nebála se toho a div do MasterChefa nepřišla jen ve spodním prádle. Kdyby tak učinila, možná si mohla pomýšlet na vítězství. Má opravdu co ukázat. Proto se rozhodla nafotit hodně choulostivé fotky, jenže možná už byly její poslední, tak si je pořádně vychutnejte.

Rajcovní Linda je totiž těhotná. Dlouho to tajila, snímky dokonce vznikly ve čtvrtém měsíci, kdy ještě nebylo poznat bříško, ale teď už to vážně nezamaskuje. V lednu se jí totiž narodí první ratolest a s manželem Viktorem se nemůžou dočkat.

„Byly to poslední fotky, co jsem mohla takhle vyzývavě nafotit, teď už bych mohla fotit tak leda módu pro těhotné. To už fakt nezamaskuji. V polovině ledna už budeme rodina. Opravdu se těšíme a připravujeme dětský pokojík. Ale to neznamená, že bych sekla s prací. Stále mám svůj pořad a nebráním se žádným nabídkám,“ prozradila redakci eXtra.cz krásná blondýnka, které se povedlo porotce kulinářské show natolik šokovat, že dokonce ztratili řeč.

Jen se pokochejte jejími posledními snímky jen v sexy spodním prádle. Ten pohled vážně stojí za to. Snad se po porodu dočkáme ještě něčeho podobného. Byla by škoda, kdyby se z Lindy stala mamina na plný úvazek.