Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Sexy kráska, která strávila noc s Boltem, promluvila: Kolik dostala zaplaceno a jak to vlastně celé bylo?

Jady si užila s největší atletickou hvězdou.
Zdroj: Twitter.com
+ Další fotografie
Jamajský sprinter Usain Bolt si rozlučku s olympijskou kariérou pořádně užil, ovšem nejspíše to trochu přehnal s alkoholem. Skončil v posteli s dvacetiletou studentkou. Ta se konečně odhodlala o všem promluvit a vyjít s pravdou ven!

„Nejraději bych se propadla hanbou. Vůbec jsem tehdy nevěděla, že to je on. Vypadal totiž jako všichni Jamajčani. Byla to taková normálka, ale v žádném případě mi nic nezaplatil. Nedostala jsem od něj žádné peníze,“ cituje slova Jady Duarte slovenský web cas.sk.

V každém případě tohle není moc náplast pro současnou přítelkyni rekordmana Kasi Bennett. Ta se o celém incidentu dozvěděla mediální cestou díky sociálním sítím. Chladnou ji to nenechalo a vyjádřila se ke všemu prostřednictvím Twitteru. „Kéž by k tomuto odhalení vůbec nedošlo, ale děkuji ti. Je to od tebe milé,“ sarkasticky reagovala.

Tak uvidíme, jaký dopad bude mít nevěra Usaina na jeho vztah. Podle informací z jeho blízkého okolí plánovali oba v blízké době založení rodiny. Nyní je ale situace trochu jiná a je jasné, že si oba budou muset sednout a leccos si vysvětlit…

Související články

Další články