Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Sexy kráska chtěla natřít záda! Když se ale otočila, čekal muže pořádný šok!

Který muž by odmítl, kdyby ho hezká dívka ležící na pláži požádala o namazání zad. Nebudeme si nic nalhávat, i ti nevěrnější by pomohli "krásce v nesnázích", pokud by měli jistotu, že je někde za rohem nepozoruje jejich drahá polovička. Jenže taková pomoc s namazáním mladého a pevného ženského těla se nemusí vždy vyplatit!

Známý brazilský bavič a jeho kamarádka, herečka, si společně vystřelili z chlapíků na pláži. Kráska každého kolemjdoucího opačného pohlaví poprosila o namazání zad opalovacím krémem. Ti všichni až do jisté chvíle prožívali Vánoce. A pak se to stalo!

Momenty štěstí vystřídalo naprosté zděšení! Poté, co dokončili oslovení pánové natírání zad, poprosila je slečna ještě o druhou stranu, tedy břicho, a to už nezvládl nikdo. S hrůzou v očích všichni odskočili! Z kalhotek jí totiž vykukoval penis! Že šlo o falešnou vycpávku, nenapadlo ani jednoho.

Tento prank sklidil velký úspěch a už teď jej vidělo 1,75 miliónů lidí.

Podívejte se, jak to celé bylo.

Mohlo by vás zajímat

Další články