Na velkolepé otvíračce největší parfumerie v Česku nemohla chybět ani bývalá účastnice reality show Hotel Paradise a VyVolení. Sice jí to na první pohled slušelo, ale přeci jen na Nikol bylo poznat, že se v jejím životě něco děje.

Měla takový nesmělý úsměv, s lidmi se bavila, jen aby se neřeklo, ale pohled měla dost smutný. Ještě aby ne, když jí ten nejbližší, kterému důvěřovala, zasadil kudlu do zad. Podle našeho dobře informovaného zdroje ji měl dlouhodobě podvádět a Nikol tomu konečně udělala přítrž. O jejich hodně drsném rozchodu jsme psali ZDE.

Jenže kráska nemůže doma jen tak brečet do polštáře, i když by určitě chtěla být s tou bolestí jen sama. Jenže něco ji živit musí, a tak práce nepočká. Na otvíračce byla totiž v zastoupení jedné kosmetické značky, kterou propaguje.

Určitě by se radši viděla doma s kýblem zmrzliny, romantickým filmem a balíkem kapesníků než se snažit usmívat mezi stovkami lidí a dalšími celebritami. Ale asi je lepší, že se nakonec překonala, přišla a snažila se přijít na jiné myšlenky. Přeci jen je to lepší než se utápět ve své vlastní depresi.

Snad se brzy najde nějaký ten pravý princ, který zakletou Nikol vysvobodí a vyloudí na její tváři ten opravdový úsměv a rozzáří její oči.