Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy The Voice Ewa Farna Agáta Prachařová porod Meghan Markle

Nejnovější kauzy

Sexy Jasmina Alagič špulí zadek na svého nového přítele. Tohle tělo vlastní Rytmus!

Jasmina svádí Rytmuse.
+ Dalších 14 fotografií
Sexy moderátorka letošní SuperStar Jasmina Alagič (28) má randit s bývalým přítelem Dary Rolins Rytmusem (41). Ten se ke vztahu zatím nevyjádřil, zato Jasmina si ráda pustí pusu na špacír. Už přiznala, že spolu čas tráví a nyní vyšlo najevo, že měla kvůli Rytmusovi opustit jiného. Moderátorka neváhá vyjadřovat lásku všemi způsoby a na svůj nový objev špulí zadeček u pořádného bouráku. Ten by se k Rytmusovi hodil. Co myslíte?

Populární rapper Rytmus (41) by měl chodit s novopečenou moderátorkou SuperStar Jasminou Alagič. Krasavice je to nesmírná. Své věci si hudebník sice od expřítelkyně Dary Rolins (45) ještě neodstěhoval, ale co by se nevrhnul do nového vztahu.

Vzhledem k Jasminině profesi se očekává, že bude mluvit ráda, a taky že ano. „S Patrikem jsme kamarádi a dával mi hodně dobrých rad v rámci SuperStar,“ řekla moderátorka portálu pluska.sk. Nám ale náš zdroj potvrdil, že spolu ti dva opravdu randí.

Možná z čisté lásky se kráska vystavuje v pózách, nad kterými má Rytmus slintat. Nedávno se vyblejskla na Instagram s novým autíčkem, od kterého na Rytmuse nestydatě špulí zadek.

Mohlo by vás zajímat

Další články