Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Sexy Inna Puhajková ve svatebních šatech: Řekne snad vytoužené "ANO" fešnému kopačkovi?

Zdroj: facebook.com
Šest let randila s Jaromírem Jágrem, jenže zásnubního prstýnku se nikdy nedočkala. Ale teď to vypadá, že vedle kopačky Petra Tlustého našla své vytoužené štěstí. Dovede ji snad hezounek nakonec k oltáři? Šaty už má Inna Puhajková dávno vyhlídnuté.

"Sporťačka" Inna Puhajková (29) postupem času přichází na to, že přeci jen svatba je něco, co by jednou chtěla zažít. Dokonce už si zkoušela dvoje svatební šaty a uchvátily ji natolik, že se s nimi musela hned pochlubit na Facebooku. Znamená to, že její vztah s ligovým fotbalistou Petrem Tlustým spěje tam, kam se jí nepodařilo Jardu Jágra (43) "dokopat"?

Ctitelé pohledné moderátorky nemusí zoufat, zatím se pod čepec ještě nechystá. Jen si opět vyzkoušela roli modelky na svatebním festivalu v Brně a předvedla na přehlídkovém molu, jak by jí to ve svatebních šatech slušelo. Ale bylo na ní vidět, že se v nich cítí jako ryba ve vodě, a opravdu by jí to jako nevěstě slušelo

Jenže svatba je stále v nedohlednu. Partneři na sebe nemají kvůli Petrově fotbalové kariéře tolik času, jak by chtěli, stále jezdí po nějakých zápasech. Dokonce ani po roce vztahu čutálistu neznají rodiče Inny. To moc neodpovídá tomu, že by si brzy měli říct své "ANO". Ale aspoň už Petr ví, že jako nevěsta bude k nakousnutí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články