Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexy Inna Puhajková se vysmívá všem nadrženým koledníkům: Letos vám zadek nevystrčím!

Inna si Velikonoce užívá u moře.
Zdroj: facebook
Sporťačka Inna Puhajková se asi bojí tolik pomlázky a bolavého pozadí, že Čechám řekla sbohem a frnkla daleko od tohoto českého zvyku. Všem jejím příznivcům, kteří by chtěli moderátorce nařezat, tak vypálila rybník a teď zadek vystrkuje radši v bazénu.

Po vzoru dalších celebrit, třeba Dominiky Myslivcové (21) nebo Martiny Gavriely (35), i Inna se rozhodla nečekat doma na výprask a radši odcestovala daleko, kde tento starý zvyk nedodržují a ona tak bude v bezpečí.

Místo aby měla pěkně flekatý zadek, tak si ho radši v miniplavečkách bude opalovat a špulit ho z bazénu. Všem nadržencům jen vzkázala: „S pomlázkou na mě letos nechoďte.“ A tím to pro ni hasne.

Na dovolené si podle všeho užívá s přítelem, fotbalistou Petrem Tlustým, který má teď reprezentační pauzu, tak se své lásce může věnovat. Ale aby Inna nebyla překvapená a čutálka si nevzal s sebou i na rekreaci pomlázku, se kterou by ji pořádně sešvihal, aby mu přeci neuschla.

Související články

Další články