Tak takhle krásná vánoční dovolená opravdu nevypadá! Herečka Sandra Nováková (34) s partnerem (režisérem) Vojtěchem Moravcem a synem Mikulášem chtěla na svátky vyrazit hlavně někam do tepla. Pak zašla na cestovku a evidentně se rozhodovala jen podle ceny!

V dnešní době internetu přeci není těžké si zjistit aktuální teploty jak moře, tak i jakékoliv destinace. Sandra si bohužel vybrala Egypt, tam je nyní pouhých 18 stupňů Celsia a to je opravdu žalostné. Například v takové Dubaji, která je celkem dostupnou destinací, je dnes 30 stupňů Celsia a slunce, kam jen oko dohlédne!

Od samého příletu se tato tříčlenná rodinka pouze klepe kosou. Marsa Alam, kam letěli, není zrovna Mekkou nákupů zimních péřových bund a oteplováků, takže v podstatě všichni chodí stále ve věcech, ve kterých přiletěli z Prahy.

Naštěstí i tento velký omyl berou s humorem. Fotí se u „vyhřívaného“ bazénu, kde naměřili 18,2 stupně Celsia, nebo na pláži s opalovacím krémem. S sebou si vzali opalovací krém s faktorem 30. Vojtěch Moravec to komentoval takto: „Tak nevím, jestli jsme neměli koupit padesátku…“

Tak tomuhle se říká dovolená za trest!