Kdo by si pomyslel, že v dnešní době trendů obrovských umělých prsou budou někomu vadit jeho vyvinutější ňadra. Jenže herečka Kristýna Leichtová (30) je postupem času bere spíš jako svou zkázu, protože většinou chlap neudrží pozornost a musí jí civět na hrudník, i když nemá velký výstřih.

„Občas už je to docela otravný. Nebaví mě pak říkat, ať se mi dívají zpět do očí,“ povzdychla si sexy herečka, která momentálně hraje v novém seriálu Ohnivý kuře. A právě při jeho představení se dokonce neudrželi ani její kolegové Jakub Prachař (32) a Jan Dolanský (38). Při hovoru Kristýně stále civěli na prsa a nebylo jim to hloupé.

Proto se vlastně už není čemu divit, že svůj vyvinutý hrudník bere spíš jako dar z pekla než z nebes. Spousta mužů ji prý i balila jen kvůli tomu, aby si pak naživo mohli ten skvost omakat, jenže to měli smůlu. Herečka už umí tyto sexuální loudily dost rychle odpálkovat.

Jestli jste její fanoušci, tak se podívejte na nový vtipný seriál Ohnivý kuře, který bude FTV Prima vysílat od 7. března. Pokud už teď se nemůžete dočkat, tak první dva předpremiérové díly budou odvysílány v sobotu 5. března ve 20.15 a pak už jen každé pondělí a středu ve 20.15. Třeba nás Kristýna překvapí a ukáže víc, než očekáváme.