Když Andrea přišla na otvírání baru, tak se najednou celá Letná rozzářila. Nikdo snad nebyl šťastnější než zrovna tato herečka, která byla jak měsíček na hnoji a nemohla se stále nabažit svého novomanžela Mikoláše.

Ten velký den D proběhl před deseti dny v kostele sv. Petra a Pavla v Dolanech u Hlinců a až teď zamilované hrdličky ukázaly, jaké kroužky pro tento obrovský závazek zvolily. A že to rozhodně nebyl krok vedle. Andrea se jím všude chlubila a na prstu rozhodně nebyl k přehlédnutí, i když nebyl celý posetý diamanty.

Dokonce ten večer vypadala slovenská kráska jako nevěsta, protože zvolila romantické šatičky jako pro tento velký den. Vypadala jako panenka, která už se od muže svého srdce nehne ani na krok. A stihli za tu dobu vůbec nějakou svatební cestu?

„Oba máme pracovní povinnosti, ale naštěstí jsme na pár dní vycestovali. Udělali jsme si romantický výlet do Toskánska. To místo samo o sobě je nádherné. A když jste tam s člověkem, kterého milujete a jste ještě plni dojmu ze svatby, tak to bylo k nezaplacení. Určitě se tam chceme ještě vrátit,“ prozradila nám nadšeně sympatická Andrea.

Také nám samozřejmě nedalo a zeptali jsme se na to, jestli už náhodou „nezadělávají“ na miminko. Třeba přímo o svatební noci. „Dítě určitě chceme, nebráníme se tomu, ale že bychom to zrovna plánovali, to opravdu ne. Když to přijde, tak to přijde,“ dodala se smíchem krásná herečka.

Zatím by s manželem chtěli hodně cestovat a rodinu založit, až se v manželství oba tak trochu zorientují.