Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Sexy Halloween celebrit: Takhle se na oslavy oblékly zahraniční i tuzemské hvězdy

Žhavé kostýmy z halloweenské party.
Zdroj: Profimedia, se souhlasem D. Myslivcová, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Žhavá galerie

Každý rok se celebrity předhánějí v tom, kdo bude mít lepší, propracovanější nebo žhavější halloweenský kostým. A každý rok je to opravdu veliká podívaná. Ani letos si hvězdy tuzemské i zahraniční scény nenechaly ujít večírky spojené s Halloweenem a také se na ně náležitě oblékly. Na ty nejodvážnější kostýmy si podívejte v galerii!

Halloween je tady a hvězdy tento svátek náležitě slaví. A stejně jako každý rok i letos se předbíhají v tom, kdo dorazí v nejdiskutovanějším kostýmu. Nutno dodat, že letos se na vysokých příčkách v žebříčku umístila herečka Megan Fox s partnerem Machine Gun Kellym. Na jednu z party dorazili jakožto herečka Pamela Anderson a hudebník Tommy Lee a Megan vypadala v upnutých šatech s výstřihem a objemnými vlasy opravdu žhavě.

Také kontroverzní televizní osobnost Jessica Alves se odvázala a postavu přesýpacích hodin obepnula sexy cirkusovým oblečkem. Silikony pak neopomněla vystavit v hlubokém výstřihu.

Fantazii se meze nekladly

Na sociálních sítích zaujala také známá reality show rodinka Kardashian a Jenner. Modelka Kendall Jenner se oblékla jako Jessie z oblíbené animované pohádky Toy Story: Příběh hraček 2. Její mladší sestra Kylie Jenner sdílela na Instagramu opravdu děsivé snímky svého kostýmu, ukázala se totiž jakožto strašidelná Frankensteinova nevěsta. Televizní osobnost Kim Kardashian zvolila na Halloween postavu Mystique z komiksové série X-Mana.

České hvězdy na Halloweenu

Večírky si nenechaly ujít ani české hvězdy. Influencerka Dominika Myslivcová dorazila na party v SaSazu oděna jako domina v nekonečně vysokých podpatcích. Konečně vím, jak se cítí blondýna 185, a hlásím, že domů jsem dorazila bez zlomené nohy, i když teda chvilkama jsem měla namále,“ napsala k fotografii na Instagramu.

Influencerka Veronica Biasiol se zase oblékla jako pohádková Bratz panenka. Neopomněla ani na odvážný výstřih a tentokrát se rozhodla nechat odkryté skvrny po autoimunní nemoci zvané vitiligo. O té se sama rozpovídala v jednom z dřívějších příspěvků na Instagramu.

Na další halloweenské kostýmy se podívejte v galerii.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy