Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

SEXY GALERIE: Hra o trůny je seriál nabitý erotikou! Podívejte se, jaké kočičky se tam už svlékly

+ Dalších 18 fotografií
nahotinky
Poslední série seriálu Hra o trůny přichází a spolu s ní i velká bitva o železný trůn. Ačkoliv to vypadá, že se příliš erotických scén už nedočkáme, divákům to vůbec nevadí, přeci jen jimi byly všechny předchozí série doslova nabité. Lze vůbec spočítat, kolik krásek se před kamerou svléklo a předvedlo úplně všechno?

Seriál Hra o trůny je hitem. Není se čemu divit, obsahuje totiž vše, co dnešního diváka upoutá k obrazovce – násilí, napětí, nahotu a sex. Už po odvysílání první epizody mnohým došlo, že tento historický seriál nebude jen o nekonečných bojích, ale i o zatraceně žhavých scénách, které ovšem kolikrát byly proti morálním zásadám, jako například Cersei a Jaime, kteří si to rozdávali i přes fakt, že jsou sourozenci.

Nebudeme si nalhávat, že na odhalené krásky není radost pohledět. Například taková Emilia Clarke, která v seriálu hraje Daenerys Targaryen, ukázala své poklady nesčetněkrát a stala se díky tomu objektem mužských tužeb. Takové Rose Leslie, která si zahrála divošku Ygritte, pak její odhalování a hraní žhavých scén získaly i manžela. Ačkoliv v seriálu už nepůsobila, s Kitem Harringtonem alias Jonem Snowem, kterého si vzala, si nyní užívá erotiku doma.

Nebyly to ale jen výše zmíněné herečky, které vystavily své poklady a na place to pořádně rozjely. Podívejte se do nejobnaženější galerie a zavzpomínejte na krásky, které v seriálu Hra o trůny ukázaly všechno!

Mohlo by vás zajímat

Další články