Polská verze SuperStar zvaná Polský idol se po dvanácti letech vrací na televizní obrazovky. V porotě budou největší polské hvězdy včetně i naší oblíbené zpěvačky Ewy Farné (23). Ta se už velice na tuto show těší a natáčet se začne už na jaře 2017.

Nějaký ten čas asi u nás o Ewě neuslyšíme, ale na druhou stranu její největší koncert k desátému výročí na scéně proběhl právě v Čechách, a to v Praze. Celý koncert pojala jako velkou show s tanečníky, akrobaty a samozřejmě skvělými efekty okolo.

Součástí celé show byly i krásné kostýmy, kterých Ewa vystřídala hned několik. A i když Ewa většinou své modely volí nešťastně, volba všech kostýmů na výroční koncert byla perfektní. Farna před fanoušky předstoupila nejen v sexy modrém kalhotovém kostýmu, který měla oblečený na holé kůži, ale i ve stříbrných minišatech, éterických oranžových šatech a tak bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Jsme si jistí, že od momentu, co se Ewa odstřihla od svého bývalého manažera Wronky, se daleko více odvázala a má i větší šmrnc. “Poprvé v životě jsem byla producentkou, ředitelkou a umělkyní v jednom. Sny se vážně plní!” popsala s radostí Ewa svůj velký den.

Tak snad jí ten nový vkus a styl budou držet i u našich sousedů v Polsku. Hodně štěstí!