Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Sexy Emma Smetana se svlékla do plavek: Kopíruje kamarádku Třeštíkovou?

Zpěvačka Emma Smetana se ukázala v plavkách.
Zdroj: Se souhlasem Emmy Smetany
+ Další 4 fotografie
Postava

Zpěvačka Emma Smetana (34) se toho rozhodně nebojí. Stejně jako Radka Třeštíková (41), která se nedávno vystavila v plavkách, udělala to samé. Na Instagramu ukázala postavu v plavkách a na to, že má dvě děti, vypadá opravdu dobře!

Zpěvačka Emma Smetana na svých sociálních sítích ráda provokuje. Tentokrát ukázala postavu v bílých plavkách a rozhodně se nemá za co stydět. Stopy po dvou dětech ani nejsou vidět! První dceru Lennona Marlene Haj Smetanu porodila v roce 2016, druhorozenou Ariel Avu v roce 2021.

„Není žádné místo jako zlatá hodinka,“ napsala ke dvěma selfies, která pořídila u sebe doma. Partner Jordan Haj musí být z Emmy nadšený.

Inspirace Třeštíkovou?

Inspirovala se snad Emma Smetana svou kamarádkou spisovatelkou Radkou Třeštíkovou? Ta totiž na Instagram také přidala fotografii v plavkách a odhalila tak svou postavu. Zdá se, že ji baví vzbuzovat povyk.

Outfit všem pro smích

Už na červeném koberci v Karlových Varech vzbudila Třeštíková kontroverzi tím, že na sebe vzala naprosto nevhodný a vyzývavý oděv. Bílý top doplnila o kostkovanou sukni připomínající kuchyňskou zástěru a nechyběly ani černé boty na vysokém podpatku a platformě a černý choker.

Z jejího outfitu si následně udělaly legraci například komička Zuzana Bubílková nebo partner zpěvačky Martiny Pártlové (43) Josef Vařeka (29).

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy