Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sexy dračice Tereza Kerndlová pařila s růžovými vlasy! Nová Natalie Portman po česku?!

Sexy nový rok 2017!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Sex, drogy a rock'n'roll! Tak vypadala většina večírků v šedesátých a sedmdesátých letech. Na první pohled se může zdát, že podobný večírek si zařídila i zpěvačka Tereza Kerndlová. Kdo ji inspiroval?

Sexy zpěvačka Tereza Kerndlová (30) to s příchodem nového roku pěkně rozjela! Se svým manželem a blízkými přáteli slavila doma a dala si s celou přípravou dosti záležet. Hlavně co se jejího vzhledu týče.

Snad skoro všichni známe ty divoké účesy z počátku tohoto milénia, možná právě časy minulými se Tereza při své volbě řídila. Vypadala totiž skoro jako Natalie Portman ve filmu Na dotek z roku 2004. Jasně, Natalie sice hrála striptérku, a tou Tereza není, ale i tak byla rajcovní jako z dob, kdy v Eurovizi ukázala všem kalhotky!

Jaký by měl být nový rok 2017?

“Ten ať je laskavý, úspěšný a málo komplikovaný. Ať přináší jen hezká překvapení a nenese velké starosti… Vy ať jste zdraví, stejně víme, že nic jiného nepotřebujeme… Milujte a buďte milováni a žijte. Prožívejte každou chvíli, každý moment a neztrácejte čas, protože nikdy nevíme, kolik ho ještě máme,” moudrá to slova od tak mladé dámy.

Úspěšný rok bude mít Tereza určitě, jen škoda, že ji nevybrali do show Tvoje tvář má známý hlas! Ty paruky, sexy kostýmy a vše okolo by ji rozhodně šlo na jedničku!

Související články

Další články