Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Krásná divoženka zazářila na karlovarském festivalu. Uhodnete, čí je to dcera?

Vypadá skvěle.
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Je jí pouze 23 let a svým vzhledem vás okamžitě upoutá. Víte, kterého známého herce dcera vypadala takto fantasticky na festivalu v Karlových Varech? Jde o Josefínu Rašilovovou, dceru Saši Rašilova mladšího a Vandy Hybnerové.

Geny se rozhodně nezapřou v případě půvabné mladé Josefíny Rašilovové (23), dcery Saši Rašilova a Vandy Hybnerové. Již na první pohled je to umělecká a nespoutaná duše, s obrovským charizmatem a nepřehlédnutelnou ženskostí. I ona byla součástí karlovarského festivalu 2018.

Na zahájení karlovarského festivalu zazářila po boku maminky Vandy a sestry Antonie. Předvedla nádherné šaty s odvážným, ale zato vkusným výstřihem. Styling měla takřka perfektní, jednoduchý účes a malinko výrazný make-up z ní udělal opravdovou bohyni.

V soukromí se totiž Josefína věnuje úplně jiným věcem než líčení a řešení stylingu. Je to umělecká nespoutaná duše, miluje přírodu, koně, hudbu a fotografování. I když se Josefína často v médiích neobjevuje, její look ze zahájení nemohl zůstat bez povšimnutí.

Související články

Další články