Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexy diva Jennifer Lopez má NEJROZTOMILEJŠÍ holčičku na světě! Ta podoba vás dostane!

Dcera zpěvačky je opravdu nádherná!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Zpěvačka sdílela na sociální síti snímek své krásné dcerky, která vypadá, jako by jí z oka vypadla. Podívejte se na jedno z nejkrásnějších dětí amerického šoubyznysu. Z téhle holčičky vyroste pěkná ďáblice. Bude totiž celá po mamince!

Sedmačtyřicetiletá zpěvačka, herečka a majitelka nejkrásnějšího pozadí na světě Jennifer Lopez (47) ukázala na sociálních sítích svoji dceru. Jennifer vychovává osmiletá dvojčata a na Instagramu se pochlubila jedním z nich.

Maličká Emma je opravdu nádherná holčička a vypadá, jako by mamince z oka vypadla. Velká hnědá kukadla a tmavé kudrnaté vlasy. Toho si na roztomilé dívence všimnete nejdřív.

Už teď je jasné, že až malá Emma vyroste, bude lámat chlapcům srdce, podobně jako její divoká maminka. I když Jennifer Lopez a jejímu tehdejšímu manželovi Marcu Anthonyovi jejich desetileté manželství nevyšlo, musíme uznat, že z něj vzešly dvě nádherné děti. Emma, která je nádherná po mamince, a syn Max, který má zase víc z tatínka.

Jennifer své děti nijak neschovává, ba naopak, ráda se s nimi chlubí. Čas od času tedy na sociální sítě vyvěsí fotku své ratolesti. Tentokrát pod fotku roztomilé Emmy napsala: „Miluji tuto tvářičku.“

Fanoušci se okamžitě začali nad holčičkou rozplývat a tvrdili, že malá své mamince vypadla z oka. No uvidíme, zda bude v dospělosti taky takhle divoká.

Související články

Další články