Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sexy dcera Sylvestera Stallona jde ve šlépějích rodičů: Sistine válí jako modelka i herečka

Slavný otec s krásnou dcerou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
geny
Je prostřední a nejkrásnější ze tří dcer legendárního herce Sylvestera Stallona (73). Sistine (21) to zkouší jak na poli modelingu, tak i v herectví a obojí jí zřejmě jde dobře. Aby také ne, krásu zdědila po mamince, bývalé modelce Jennifer Flavin (50), a herecký talent zase po tátovi, slavném Rambovi.

Sistine jakoby mamince z oka vypadla. Jen co oslavila osmnácté narozeniny, nafotila hodně odvážné snímky jenom ve spodním prádle. Aby ale dokázala, že neumí jen pózovat před fotoaparátem, zkusila štěstí i před kamerou.

V polovině srpna měl premiéru film 47 Meters Down: Uncaged, kde si zahrála po boku Corinne Foxx, která je také dcerou slavného otce - Jamieho Foxxe. Film vypráví o dobrodružné výpravě do vodních hlubin, kterou překazí útoky žraloků. Sistine s vtipnou nadsázkou na svém Instagramu vyhrožovala, aby se na film šli všichni povinně podívat, jinak jim osobně pošle žraloka až domů.

Sistine má ještě dvě sestry - starší Sophii (23) a mladší Scarlet (17). Nevlastní bratr Sage (†36) zemřel před sedmi lety na vážnou nemoc, při které docházelo ke kornatění tepen. Kromě Sagea má ještě druhého nevlastního bratra Seargeoha (40).

Sylvester se nechává rád doprovodit na různé akce a filmové premiéry svými krásnými ženami. Sistine zazářila po tatínkově boku i na květnovém filmovém festivalu v Cannes.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy