Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

SEXY ČEŠKY MILUJÍ SEX S ČERNOCHY! LIDL a jeho leták kritizují hlavně ošklivky

Zdroj: Instagram
Sex s černochem je fajn zážitek. A kdo to ještě nezkusil, jako by nebyl. Spousta žen minimálně snila o sexu s černochem. A ty, které je mají doma v posteli, jsou rády, že se toto téma nakouslo. A takový černoch z Lidlu je pro ně absolutně normální věc. Zjistili jsme, že černoch v reklamě nejvíce vadí ženám, ke kterým byla příroda nespravedlivá a nedala jim krásu.

Po tom, co se v letáku obchodního řetězce Lidl objevil černoch, Češi propukli v hysterii. Jak je to možné? A na Facebooku se začaly množit negativní komentáře. Asi jsme se ještě nesmířili s tím, že s námi v naší malé zemi žijí i jiné národnosti a rasy. A spousta Čechů není liberální.

Najde se totiž mnoho žen, které už sex s černochem vyzkoušely a nedají na něj dopustit. Češky mají rády muže tmavé pleti a každá o sexu s nimi minimálně jednou snila. Ta, která ho má v posteli a ráno se vedle čokoládového chlapa probouzí, tak bere černocha z Lidlu jako normální věc. A tyto Češky se nad negativními komentáři ostatních Čechů podivují.

Alena z Prahy nemůže jednání Čechů pochopit, podle ní to Češi hodně přehánějí. "Ten muž na letáku je krásný a je úplně jedno, že je černoch. Je mnohem víc sexy než běloši. A nechápu, proč to všichni kritizují," zlobí se. "Jsem ráda, že toto téma už někdo nakousl. Lidl udělal dobrý tah, žijeme v zemi více národností a ras. A měli bychom si na to už zvyknout," tvrdí Romana z Brna.

"Já sice na černochy moc nejsem, ale myslím si, že je to správné," myslí si zase Petr z Karviné. "Každá žena ve svých tajných snech touží po černochovi, tak proč by nemohl být na letáku v Lidlu?" tvrdí Naďa. "Od té doby, co jsem vyzkoušela černocha, nedám na ně dopustit. A i můj nynější přítel je černoch," říká Martina.

Je vidět, že Češky po černoších opravdu touží a připadají jim hodně sexy. Ještě aby ne, když mají tak vyvinuté nádobíčko. A kdo nesouložil s černochem, jako by nebyl. A mezi námi žije v Česku hodně černochů, tak je logické, že budou tvářemi reklamních kampaní.

Jinak je samozřejmé, že každý tmavý kluk je jiný. S některým bude v posteli legrace, s jiným nuda. Jsou ale více draví, živočišní a mají jiné pižmo. Někteří jsou samozřejmě romantici a jiní sobci. Bude s nimi ale větší legrace a nebojí se experimentovat. Někteří mají tam dole nádobíčko, které má téměř 30 centimetrů, jiní mají penis o velikosti průměrného Čecha. Sex s nimi ale stojí opravdu za to!

Související články

Další články