Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Sexy Ben Cristovao skončil až po uši v ledové Vltavě! To musíte vidět!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Idol mladých dívek a žen Ben Cristovao se opět zažral do opravdu nebezpečného sportu! Tyhle svaly tvrdé jako beton jen tak něco nerozhodí!

Ben Cristovao (29) je všestranně nadaný člověk, tento fakt už tak nějak všichni víme. Kromě toho, že skvěle rapuje, zpívá, jezdí na snowboardu, stal se mistrem Evropy v jiu-jitsu, tak dnes do toho všeho přidává další dosti náročný sport.

Když se řekne kajak, tak si většina lidí představí buďto prázdniny na Sázavě a nebo divoké peřeje na pražské Štvanici Tento sport je u nás docela dost oblíbený a máme v naší zemi opravdu hodně legend, které tento sport povýšily doslova na něco mistrovského.

Jeden z našich nejlepších kajakářů je dvojnásobný mistr světa v kategorii kajakářů a na čtyřkajaku z roku 2014. Má dokonce ve svých čtyřiadvaceti letech bronzovou medaili z Letních olympijských her 2012 v Londýně na čtyřkajaku, a dokonce ještě dvě medaile z Ria. Jednu stříbrnou a jednu bronzovou. Jeho jméno je Josef Dostál. A když se Ben něco začne učit, jde rovnou za těmi nejlepšími z nejlepších Jasně, Josef Dostál je také Benův dlouholetý kamarád…

A tak jednoho dne nastala hodina H. Josef vzal Bena na pražský Smíchov a tam ho na mole pustil do té naší mocné Vltavy. A ejhle! Ben to s rovnováhou neustál a zmizel pod hladinou! V jednu chvíli byl dost v šoku a byl moc rád, že své nohy z kajaku dostal ven, protože být uvízlý v kajaku pod hladinou není žádná sranda!

“Včera jsem se pokusil plavit na kajaku s mým kamarádem a trojnásobným olympijským vítězem Josefem Dostálem. Nemáte ani páru, jak je těžký na tom kajaku balancovat…,” svěřil se Ben se svým super dnem na Vltavě.

Je dost možné, že Bena jednoho dne uvidíme opět na stupíncích vítězů. Je to doslova multitalentovaný člověk, který si jde vždy tvrdě za svým cílem a umí se s osudem poprat Bene, jen tak dál!

Související články

Další články