Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

SEXY Bagárová definitivně sama: Neuvěříte, s kým se vyfotila! Pálí snad mosty a chce dělat úplně něco jiného?

Monika je pořádný kus!
+ Dalších 24 fotografií
Monika Bagárová je zase singl. To je šance pro všechny pány, kteří si na tuto krásku brousili zuby. Jestli si myslíte, že se zpěvačka utápí v slzách a depresích, tak jste na omylu. Neuvěříte, kam se vydala a s kým se tam vyfotila!

Monika Bagárová je jednou z finalistů SuperStar, kteří po skončení soutěže nezůstali v zapomnění. Z nenápadné holky se vyloupla v krásnou a hlavně talentovanou dámu. Monika si určitě nemůže stěžovat na nedostatek nabídek, protože kromě fenomenálního hlasu oplývá sympatickým zjevem.

S jejím soukromým životem to ovšem není tak růžové jako s tím pracovním. Před nedávnem se rozešla se svým americkým přítelem a je to definitivní. Žádný návrat se konat určitě nebude. Ale Monika nesmutní.

Momentálně vypadá velmi spokojeně a šťastně. Na svůj Instagram vyvěsila fotku z Fashion Weeku z New Yorku, kde se potkala s topmodelkou Adrianou Limou. Samozřejmě že si zpěvačka nemohla nechat ujít příležitost a s Adrianou se blýskla.

Pálí snad Monika za sebou mosty po nevydařeném vztahu a chce se vydat na dráhu modelky? Postavičku i tvář na to má, takže když ke zpěvu přibude ještě modeling, všichni budou jen rádi. Ale my tak nějak tušíme, že tohle krásné tělíčko nezůstane dlouho samo!

Mohlo by vás zajímat

Další články