Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sexy baculka Charlotte Štiková ukázala své nárazníky: Pánové, tohle tělíčko by stálo za hřích

No není to šťabajzna?
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
Charlotte Štiková je mladší sestra Ornelly a umí se tedy pěkně rozdovádět. Moc dobře si je vědoma svých předností a také toho náležitě využívá. Mladičká blondýnka je sice baculka, ale zato zatraceně sexy. Podívejte se, jak své fanoušky potěšila tentokrát.

Mladší sestra Ornelly Štikové, Charlotte, není v žádném případě stydlín. Na svých sociálních sítích se prezentuje jako pořádná rajda. Není snad dne, kdy by nepřidala nějakou sexy fotku a nesklidila za to pořádný obdiv.

Tahle blondýnka vyniká obzvlášť tím, že jí je úplně jedno, jestli zrovna venku padají vysoké teplotní rekordy, nebo mrzne. Charlotte svůj hrudník vystavuje za všech situací. Její dva nárazníky jsou doslova nepřehlédnutelné a měla by na ně vlastnit zbrojní pas.

Za zmínku také stojí její pozadí, které pánům zvedá tlak. V poslední době to vypadá, že mladší Štika šla trochu do sebe a podařilo se jí zhubnout. Hned vypadá lépe a musíte uznat, že kdyby shodila ještě pár kilo, tak je z ní opravdu rajcovní kočka.

Související články

Další články