Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

SEXY Anna Kadeřávková si žije svůj americký sen: Byla na skok u Jacka Nicholsona!

Herečce se moc daří!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Krásná herečka z Ulice Anna Kadeřávková udělala velký krok ve svém životě. Rozhodla se, že se bude zdokonalovat v angličtině a herectví, tak odjela studovat do Ameriky. Samozřejmě, že Anička jenom nešprtá a také navštěvuje samá zajímavá místa.

Půvabná a mladá Anna Kadeřávková se rozhodla, že si splní svůj americký sen. Česká republika jí byla nejspíše už malá, tak vyrazila za dobrodružstvím do Ameriky. Kromě užívání a poznávání nové země se bude seriálová Rozina zdokonalovat na místní škole v herectví a také se chce věnovat modelingu.

Kvůli cestě do Ameriky odešla z nekonečného seriálu Ulice, kde ztvárnila plachou a tichou Rozinu. Herečka si moc dobře uvědomuje, jak silnou má hereckou základnu, a na své fanoušky nekašle. Pravidelně je na sociálních sítích zásobuje fotkami z Ameriky.

Z fotek je vidět, že se Aničce daří a je nadmíru spokojená. Kromě nabitých zážitků se určitě zdokonalí v angličtině, která je v dnešní době velkou výhodou.

Rozkošná Anna si nemohla nechat ujít navštívení známého Hollywoodu, kde se vyfotila s hvězdou Jacka Nicholsona. Nejspíše si splnila jeden ze svých snů. A s hercem se alespoň takhle „potkala“.

Tak budeme Aničce držet palce, aby se jí v Americe dařilo a něčemu se taky přiučila.

Související články

Další články